[contact-form-7 id="181" title="Addnewobject"]
  1.    
  2.     У Києві в 62 дитячих садки замість масла закуповували спред

У Києві в 62 дитячих садки замість масла закуповували спред

29.09.2016

У Києві в 62 дитячих садки постачали продукти, небезпечні для здоров’я

На столичній Оболоні дітей годували сурогатами. Під виглядом вершкового масла дітей годували сурогатами. У Києві 62 дитячих садки Оболонського району отримували продукти, небезпечні для здоров’я. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Зокрема, в ході досудового розслідування встановлено, що замість вершкового масла дитячі садки отримували його дешевий аналог – спред, який містить 99% немолочних жирів.
Дослідження, проведені фахівцями Науково-дослідного центру випробувань продукції державного підприємства Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів, підтвердили, що якість продукту не відповідає державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства.
“Зараз місцевою прокуратурою направлено лист на адресу Оболонської районної в р. Києві державної адміністрації з вимогою вжити заходів щодо запобігання подальшої поставки продуктів, які становлять загрозу для здоров’я дошкільнят”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Крім того, розпочато кримінальне провадження за статтею про службову недбалість.

Один коментар на пост “У Києві в 62 дитячих садки замість масла закуповували спред”

  1. Тетяна:

    Дякуемо дитячому садку та всiм працюючим в ньому за прекраснi роки проводження наших дiточок.Дуже шкода розлучатись з садочком,але треба вирушати далi…

Написати коментар


Notice: Undefined variable: user_ID in /home2/erudittk/domains/nursery.in.ua/wp-content/themes/nursery/comments.php on line 77