[recaptcha]


  1.    
  2.     Випускний в дитячому садку

Випускний в дитячому садку

29.11.2016

Випускний в садку, і з цим треба змиритися, стає для нас таким же звичним святом, як і випускний вечір у школі. І як будь-яке інше свято для своїх дітей, батьки намагаються зробити його неповторним і неповторним. Чи стане він таким, знаходиться в прямій залежності від сценарію випускного, планування подарунків, оформлення залу, добірки віршів і т. д.

Випускний у дитсадку для дошкільника одне з найбільш хвилюючих подій дитинства, як, власне, і для його батьків. Традиційно він проводиться в кінці травні місяці.

Щоб цей день став справді незабутнім, педагоги обирають гідні уваги сценарії і намагаються спланувати так, щоб кожен малюк групи взяв участь у поданні, показав власні таланти, продемонстрував, чому він вивчився.

Крім підготовленого вихователями свята додатково є можливість запросити аніматорів або блазнів, а також замовити професійну відео – або фотозйомка діток, виготовити випускний диплом.

Діти на випускному вечорі в дитячому садку – найбільш прекрасні! Батьки завчасно вибирають для власної дочки або сина чудове платтячко або костюмчик, у дівчаток – найбільш гідні уваги стрижки, а у хлопчиків – краватки або метелика. Враховуючи чималі фінансові витрати на цей захід, необхідно все ретельно і завчасно продумати і спланувати, для чого в марет-квітні в ДНЗ проводяться батьківські збори.

Цілі випускного ранку: формування естетичного навчання малюка, створення музичної культури у дітей старшого дошкільного віку, створення позитивного психологічного фону для майбутнього першокласника.

При якісному і відповідальному підході вихователів до випускного ранку в дитсадку свято стане

Один коментар на пост “У Києві в 62 дитячих садки замість масла закуповували спред”

  1. Тетяна:

    Дякуемо дитячому садку та всiм працюючим в ньому за прекраснi роки проводження наших дiточок.Дуже шкода розлучатись з садочком,але треба вирушати далi…

Написати коментар