[contact-form-7 id="181" title="Addnewobject"]
  1.    
  2.     Як вибрати дитячий конструктор для малюка

Як вибрати дитячий конструктор для малюка

29.11.2016

Універсальний засіб для розвитку логикни на протяжеии дорослішання дитини – це, звичайно, дитячі конструктори. Найменші будуть орудувати кількома деталями, намагаючись створити щось. Хлопці побільше захочуть побудувати щось своє вже з великою кількістю складових. Ну і майже дорослі (або навіть дорослі діти зможуть збирати вдома, фігури і навіть цілі міста!

Але як вибрати дитячий конструктор для малюка, який не просто доведеться йому до душі, але і буде безпечний?

Вік має значення!

Ви прекрасно розумієте, що чим менше дитина, тим крупніше повинні бути деталі, тим простіше має бути конструкція. Не дарма на нормальному конструкторі завжди буде вказано вік, на який розраховується гра.

Синіми, жовтими, червоними…
Американські психологи провели дослідження, і за статистикою, на дітей не повинна занадто сильно тиснути забарвлення іграшок. Але одночасно вони повинні бути яскравими, щоб привертати увагу малюка і спонукати його до побудови фігур з конструктора. Адже така розвага набагато краще і корисніше, ніж телевізор, планшет або комп’ютер, якими «турботливі» батьки годують своїх дітей, щоб ті їм не заважали.

Як вибрати найбільш безпечний і зручний матеріал?
Найчастіше у виробництві конструкторных деталей використовується пластмаса, але до неї повинні дотримуватися певні вимоги. Щоб Ваше чадо не покалічилося, підберіть йому конструктор з м’якої пластмаси, який легко збирається і розбирається. Якщо дитина зовсім маленька, то такий матеріал, як флексика – це рішення. Він дуже легкий і гнучкий, і не принесе дитині ніякої шкоди. Найбільш бажаний виробник – це Європа. Адже ця країна намагається дотримуватися стандартів і зберігати свій імідж. Китай робить набагато більше іграшок, але менш якісно.

Як продуктивніше зайняти дитину конструктором.
Якщо Ви робите ставку не просто проведення часу на малюка за грою, але і на потенційний розвиток логіки, координації і розуму, то доречним буде конструктор, який збирається не по заданій схемі, а на розсуд збирає. Так, можуть бути різноманітні варіанти збірки, але корисніше буде, якщо проект будівлі/конструкції буде не штампований на папері, а з голови мислячого дитини.

Сподіваємося, Ви підберете правильний і якісний конструктор, який допоможе розкрити потенціал малюка до небувалих меж!

Один коментар на пост “У Києві в 62 дитячих садки замість масла закуповували спред”

  1. Тетяна:

    Дякуемо дитячому садку та всiм працюючим в ньому за прекраснi роки проводження наших дiточок.Дуже шкода розлучатись з садочком,але треба вирушати далi…

Написати коментар


Notice: Undefined variable: user_ID in /home2/erudittk/domains/nursery.in.ua/wp-content/themes/nursery/comments.php on line 77